ПОЛІТИКО-СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ

все про спорт політику економіку та інше
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:19 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Петро ПОРОШЕНКО: «Лобановський завжди був і залишається з нами"

Сьогодні виповнюється 12 років від дня смерті Валерія Васильовича Лобановського.

У цей пам'ятний для кожного шанувальника футболу день до пам'ятника Лобановському прийшло багато людей.

Вшанувати пам'ять, згадати яскраві моменти гри його команд, покласти квіти. Серед шанувальників таланту Тренера був народний депутат України, кандидат у Президенти України Петро Порошенко.

- Дванадцять років тому припинило битися серце великого Майстра. Я хотів сказати, що великий майстер пішов від нас, але це неправда. Нікуди він від нас не пішов. Він завжди був і залишається з нами, в наших серцях. Навіть під час бурхливих подій лютого місяця, я згадую, що над пам'ятником Валерію Лобановському, над входом на стадіон «Динамо», завжди майорив український прапор. Який усіх нас об'єднував, який усіх нас тримав разом та не давав посваритися. А коли почалися справжні бої, Валерія Васильовича було дбайливо загорнуто у тканину. Так піклувалися про нього справжні вболівальники. Його стратегія, його тактика завжди допомагали «Динамо» перемагати та ставати чемпіоном. Я впевнений, послідовники Тренера міцно тримають та будуть тримати прапор перемоги. Ми завжди про нього пам'ятаємо. Окремо хочу подякувати футбольному клубу «Динамо», його президенту Ігоря Суркісу за те, що настільки щиро ​​бережеться світла пам'ять про Валерія Васильовича Лобановського, – зазначив у своєму виступі Петро Олексійович Порошенко.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:34 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Фінал Кубка України пройде в Полтаві без глядачів

У вівторок, 13 травня, відбулося засідання Виконкому Федерації футболу України, на якому було затверджено місто, стадіон та час проведення фінального матчу розіграшу Кубка України сезону 2013/2014 рр.

Виконкомом ФФУ були прийняті наступні рішення:

- Скасувати рішення Виконкому ФФУ щодо проведення фінального матчу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2013/2014 рр. 15 травня 2014 року о 20:00 у Харкові на стадіоні ОСК «Металіст».

- Провести фінальний матч розіграшу Кубка України з футболу сезону 2013/2014 рр. 15 травня 2014 року о 20:00 у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського без присутності глядачів.

http://www.ffu.org.ua


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:36 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Володимир МУНТЯН: «Футбол без глядачів – мертва гра»

Президент Громадської Організації «ВЕТЕРАНИ ФК «ДИНАМО» КИЇВ» Володимир Мунтян із великим сумом зустрів новину про проведення фінального матчу на Кубок України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» без глядачів:

- Мені надзвичайно складно прийняти та зрозуміти чиновників ФФУ. Замість того, щоб у такий складний період дати шанс нашій улюбленій грі стати об'єднуючим у країні фактором, приймається абсурдне для всіх рішення. Футбол без глядачів – мертва гра. Особливо незрозуміла позиція президента Федерації Анатолія Конькова. Він же не чиновник до мозку кісток, а блискучий свого часу футболіст, і має як ніхто інший зрозуміти, що значить для всіх учасників та вболівальників майбутній фінал.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:41 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Звернення ГО «ВЕТЕРАНИ ФК «ДИНАМО» КИЇВ» щодо фіналу Кубка України

Шановне футбольне співтовариство,

Свято футболу може стати таким лише в єдиному пориві неабиякої майстерності футбольних майстрів та вдячної публіки, яка щиро радіє, страждає, підбадьорює й, нарешті, отримує справжню насолоду від співучасті в перемозі своєї КОМАНДИ.

Стадіон для футболістів та вболівальників – це своєрідний храм. Це наша святиня! Життя, честь, гідність – усе належить безповоротно арені, на якій за присутності тисяч очей вершиться велике дійство під назвою ФУТБОЛ.
Воно неповторне та унікальне, адже одна гра ніколи не схожа на іншу. Глядачі неодмінно хочуть саме в цей конкретний день та годину бути разом зі своєю командою, щоб повноцінно відчути всю радість від можливої разом здобутої ПЕРЕМОГИ!

Зовсім не випадково УЄФА та ФІФА таке велике значення приділяють уболівальникам, які відвідують футбольні стадіони в усьому світі. І немає більшого покарання тоді, коли гравців, які виходять на газон, зустрічають оголені порожнім зевом ядра арен, на яких обнуляє всі їхні емоції ПОРОЖНЕЧА.

Що говорити про пересічний поєдинок, коли зараз нависла загроза проведення фінального матчу Кубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» без глядацької аудиторії. Вболівальників позбавляють можливості побувати на матчі, на який вони чекали цілий РІК!

Зовсім невипадково президент київського «Динамо» Ігор Суркіс справедливо зазначив, що краще, ніж зробили вболівальники для всієї країни, вигадати НЕМОЖЛИВО. Вони об'єдналися та припинили один одного ображати заради того, щоб у країні був ЛАД. Як кажуть, ЗАРАДИ МИРУ ТА ДОБРА.

На нещодавній грі чемпіонату Прем'єр-ліги вболівальники донецького «Шахтаря» неодноразово скандували «ДОНЕЦЬК ТА КИЇВ РАЗОМ», на що шанувальники київського «Динамо» відповідали їм бурхливими оваціями!

Навіщо ж їх зараз позбавляти можливості проявити свої справжні вболівальницькі почуття на місці майбутньої кубкової події, адже ще древні вважали, що мудрий не той, хто володарює та багато знає, а той, хто вчасно приймає правильні рішення.

Громадська Організація

«ВЕТЕРАНИ ФК «ДИНАМО» КИЇВ»

Мунтян В.Ф., Базилевич О.П., Біба А.А., Блохін О.В., Онищенко В.І., Веремєєв В.Г., Буряк Л.І., Баль А.М., Беcсонов В.В., Заваров А.А., Дем’яненко О.В., Кузнєцов О.В., Литовченко Г.В., Хацкевич О.М., Калитвинцев Ю.М., та інші


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:43 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Ігор СУРКІС: «Фінал без глядачів – це не фінал, це пародія на футбол!»

Президент ФК «Динамо» під час відкритого тренування команди напередодні фінального матчу Кубка України прокоментував рішення ФФУ про проведення матчу без глядачів.

- Насамперед, хочу подякувати всім, хто прийшов сьогодні, в день пам'яті про Валерія Васильовича Лобановського. Ось уже 12 років минуло, як він нас залишив... Ми про нього пам'ятаємо, шануємо його. Я вдячний усім людям, які прийшли вшанувати його пам'ять, і вболівальникам, і хлопцям із дитячої спортивної школи, які були практично в повному складі, і політикам, які сьогодні прийшли. Я вдячний усім людям, які пам'ятають, шанують метра. Він буде вічно жити в наших серцях. Ми маємо пам'ятати людину, яка стільки для нас зробила. Якщо в нас не буде пам'яті, в нас не буде майбутнього.

- Ігоре Михайловичу, які у вас очікування від фінального матчу?

- Звісно, я вірю у свою команду й сподіваюся, що Кубок урешті приїде до нашого міста. Гадаю, такі ж очікування у нашого суперника, адже ніколи не буває багато перемог. Єдине, що мене бентежить, це те, що, наскільки мені відомо, станом на цю хвилину матч планують проводити без глядачів. Це нонсенс! Я це не можу підтримати й не розумію, чому так має бути. Таким рішенням ми розписуємося у своїй власній безпорадності.

Так, у країні відбуваються трагічні події. Але я неодноразово казав, що з допомогою футболу ми маємо об’єднати країну. І нам це вдається. Погодьтеся, матчі, проведені на «Олімпійському», показали, що ми можемо це зробити. Під час матчу з донецьким «Шахтарем» ми зробили яскраве об’єднуєче модульне шоу. Нас підтримують ультрас усіх без винятку клубів, і я запевняю вас, що якщо на сьогоднішній день органи правопорядку не можуть узяти відповідальність на себе, то я, як президент клубу «Динамо» Київ, можу гарантувати повну безпеку вболівальників на трибунах стадіону в Полтаві. У всякому разі, я гарантую порядок збоку вболівальників «Динамо». Матч пройде в хорошій, дружній обстановці.

- Ви вже спілкувалися з представниками ФФУ з цього приводу або робите цю заяву вперше?

- Події останніх днів не дозволяли мені зробити подібну заяву. У мене сталася трагедія особистого характеру, тому вважайте, що я роблю заяву через вас, журналістів. Я ще раз хочу попередити ФФУ, що вони роблять дуже велику помилку й вони риють самі собі яму, з якої вилізти їм буде неможливо. Позбавити вболівальників можливості дивитися та підтримувати свої команди у фіналі Кубка України – це підписатися у власній безпорадності.

Сьогодні ми проводимо відкрите тренування, на яке прийшло чимало вболівальників. Але ми не ставили додаткову охорону, ми нікого не перевіряли. Ми розуміємо, що зараз уболівальники більш свідомі й більш патріотичні, ніж ті люди, які б’ють себе в груди й кажуть, що вони – патріоти. Тому я ще раз наполягаю на тому, щоб Федерація футболу відреагувала, почула нас голос та прийняла рішення, й матч усе ж таки пройшов із глядачами. Якщо ФК «Динамо» Київ має відповідати за безпеку проведення цього матчу, ми готові повністю взяти на себе цю відповідальність та гарантувати, що цей матч буде проведено за всіма нормами безпеки. Якщо вони можуть самі забезпечити порядок завдяки правоохоронним органам, а не ховатися в кущі, – ми теж підтримаємо їх у цьому й надамо всіляку допомогу. Фінал без глядачів – це не фінал, це пародія на футбол!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:45 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
- Завтра вранці ультрас «Динамо» збираються прийти до Будинку футболу на мітинг протесту. Як ви думаєте, чи може це якимось чином вплинути на ситуацію?

- Я про це дізнався так само, як і ви. Я спеціально сьогодні приїхав на роботу. У зв'язку з певними обставинами я навіть не був на кладовищі, але вибачився перед Адою Панкратівною та пообіцяв їй, що приїду на могилу до Валерія Васильовича наступного дня. Але я сьогодні спеціально приїхав до клубного офісу, розмовляв з ультрас, вмовляв їх цього не робити. Однак вони настільки обурені, що вони навіть мене закликали до того, аби київське «Динамо» не поїхало на цей матч.

Я не ставлю такий ультиматум, буде наша команда грати чи не буде – це вже неспортивний принцип. Уболівальники «Шахтаря» та «Динамо» опинилися в однакових умовах. Суть у тому, що тисячі людей не зможуть прийти на стадіон, і ці хлопці (показує на футболістів), які працювали весь рік задля того, щоб виграти Кубок, мають грати за порожніх трибун. Хоча вони завжди кажуть: «Ми граємо для глядачів».

Ми можемо з таким самим успіхом провести матч тут або навіть на нашій тренувальній базі – не має значення. Навіщо створювати такі складнощі, їхати до Полтави, якщо матч усе одно без глядачів?! Давайте проведемо матч у Донецьку або Києві.

- Чи можна стверджувати, що перемога в Кубку України врятує для київського «Динамо» сезон?

- Жодним чином. Сезон це не врятує. І я це сказав футболістам. Сезон провальний, це безперечно. Звісно, ми зробимо висновки. Якщо ми виграємо Кубок, це лише трохи реабілітує ті невдачі, які нас спіткали останнім часом. Київське «Динамо» апріорі не може посідати ані четверте місце, ані третє. Ми маємо боротися лише за перше місце. На жаль, останні два сезони були провальними. Я із себе відповідальності не знімаю, тому що я призначаю головного тренера, й, перш за все, відповідальність лежить на мені. Отже, мій вибір був неправильним. У нашому клубі гравці не можуть поскаржитися на те, що у команди чогось не вистачає, або на те, що команда тренується в поганому настрої, їм вчасно не виплачується заробітна плата, або вони не літають на матчі в окремих комфортабельних літаках. Навпаки, ми допомагаємо іншим клубам, щоб зберегти наш чемпіонат. Я це продемонстрував, коли нас не зміг прийняти «Іллічівець». Ми могли просто не поїхати на гру та здобути три очки. Я сплатив літак, готель для цієї команди, сплатив усі витрати їхнього проживання. Те ж саме я зробив у ситуації з «Таврією». Я стояв біля витоків нашого футболу й хочу будь-якими шляхами його зберегти. Не для себе особисто, а для численних шанувальників футболу. І кількість людей, які прийшли сьогодні на тренування в цей непростий час, зайвий раз мені додає сил, щоб продовжували займатися цим та зберегти наш футбол. Повірте мені, якщо в Україні помре футбол, нам буде дуже важко піднятися з колін.

- Чи може позитивний для «Динамо» результат фіналу Кубка України вплинути на долю Сергія Реброва в клубі, й він залишиться на посаді головного тренера?

- Давайте ми не будемо підіймати сьогодні це питання. Як правильно сказав сам Сергій на одній із прес-конференцій: «Мене це абсолютно не хвилює, але бентежить хлопців». І я не хотів би, щоб у них перед фіналом були думки, чи залишиться Ребров. Пройде фінал, тоді й будемо робити висновки та приймати відповідні рішення.

- «Динамо» давно не проводило тренувань, відкритих для вболівальників. Чия це ініціатива?

- Сергія Реброва.

- Чи будете ви присутнім у Полтаві на фінальному матчі?

- Звичайно.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:46 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
- У ЗМІ з'явилася інформація, що компанія UFI просто не встигне надрукувати квитки, навіть якщо матч усе ж таки вирішать провести з глядачами...

- Ви ж розумієте, що це дурниці. Такого не може бути. Якщо потрібно, я займуся цим питанням, та до кінця дня квитки будуть. Нехай перед нами поставлять таке завдання – надрукувати квитки. У нас завтра є цілий день. Із тією швидкістю, як вони штрафують, – нехай вони так само швидко вирішать усі ці питання. Я не можу нікому загрожувати, ми ж з вами не на Майдані. Ми сьогодні працюємо в законному полі. Але якщо Федерацією не будуть швидко прийняті рішення, я нічого не можу гарантувати. Тому що таких обурених людей, як на сьогоднішній зустрічі, я не зустрічав дуже давно. Думаю, що серед донецьких уболівальників настрої такі самі. Тому що вболівальники різних команд мало чим відрізняються один від одного. І які акції ми би не проводили перед фінальним матчем, зокрема, перед стартовим свисток командам пропонується обійнятися, й яку б гру не демонстрували команди, без глядачів це буде найгірший фінал в історії українського футболу. Це ганьба.

Ви мені скажіть, який «меседж» ми посилаємо ФІФА та УЄФА, якщо ми свій фінал не можемо провести за присутності глядачів? Можливо, тоді завтра вони розглянуть можливість участі наших команд в єврокубках? А чи не приходила нам усім у голову думка, чому чотири українські команди одночасно з легкістю вилетіли з єврокубків? Неоднозначне вилучення Зозулі в матчі з «Тоттенхемом»... Тому що в нас ситуація була така, що УЄФА важко було прогнозувати, продавати трансляції, проводити матчі в нашій країні. Але на це ніхто не звертає увагу. А звертають увагу лише на те, який тренер працює в київському «Динамо».

Мені рекомендації давати можна. Але всі ці рекомендації мені дають безкоштовно, а плачу за все я. І рішення все одно я приймаю. Я просто спокійно, мирно прошу Конькова, Попова, Федерацію футболу: зробіть усе можливе, щоб матч пройшов із глядачами. У нас залишилася до якихось можливих непередбачених подій лише одна доба. Такого обурення вболівальників я не бачив давно. Мене закликали, щоб я відмовився везти команду на фінал Кубка. Фани не розуміють, чому вони, об'єднавшись та проводячи дружні матчі єдності, мають втрачати можливість подивитися, можливо, центральну подію 2014 року. І мені нема чого їм пояснити, у мене немає на це слів.

- Чи припускаєте ви, що, незважаючи на заборону перебувати на стадіоні, вболівальники все одно приїдуть до Полтави й замість мирного перебування на трибунах влаштують безлад у місті?

- Про це я й хочу сказати. Я розумію, що наслідки можуть бути саме такими. Одна справа – це те, що вболівальники завтра збираються прийти до Будинку футболу та влаштувати там мирну демонстрацію. Ніхто не збирається захоплювати Федерацію футболу. Але ультрас мене попередили, що вони все одно збираються поїхати до Полтави різними групами. І що?! Знову зіткнуться міліція, вболівальники знову будуть побиті, знову будуть протистояння. Але ж цих протистоянь можна уникнути. Невже немає мудрих людей, які могли б це попередити?!

Якщо ми проводимо матч, ми беремо на себе організацію. Кого можемо, ми веземо, хтось їде сам. Але це більш-менш якимось чином вписується в рамки цивілізованих понять. В Одесі – зрозуміло, були трагічні події, там фінал зараз не можна проводити. Але Полтава, Львів – чому ні?! Я ж не кажу про Київ, мені не потрібна перевага свого поля, яка все одно нівелюється, адже донецький «Шахтар» переграв нас у Києві, їм ніщо не завадило, вони були сильніші. Я сьогодні кажу не про результат цього матчу, а про майбутнє нашого футболу. Я схвильований, тому що для чого мені вкладати гроші у футбол, в якому немає перспективи, й на який не пускають людей? Для себе? Я же можу сісти до літака й полетіти завтра на фінал Ліги Європи, а 24-го числа – на фінал Ліги чемпіонів. І подивитися футбол, скажімо так, не гірший, ніж навіть матч «Динамо» – «Шахтар».


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 14:46 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
- Як ви оцінюєте позицію МВС щодо цього питання?

- По-перше, я ніколи не працював у МВС і не знаю, чим воно керується, приймаючи рішення. По-друге, ФФУ має бути наполегливою, вона має вірити в уболівальників, громадян своєї країни, в те, що вони не припустять жодних заворушень на стадіоні, й переконати МВС у цьому. МВС, у свою чергу, має їм у цьому посприяти, перевірити, щоб не було жодних вибухонебезпечних речовин тощо. У нас є досвід проведення Євро-2012, де запобіжні заходи були на найвищому рівні. Так невже, зібравшись, ми не можемо провести фінальний матч Кубка країни?! Я в це не вірю.

- Чи спілкувалися ви з представниками ФК «Шахтар» на цю тему?

- Ні. Для чого мені спілкуватися з представниками «Шахтаря»? Я вам ще раз кажу: у «Шахтаря» позиція не відрізняється від моєї. У керівництва «Шахтаря», напевно, буде така ж можливість висловити свою позицію, коли Мирча Луческу буде проводити відкрите тренування. Я не бачу розбіжностей у моїй позиції та позиції керівництва «Шахтаря». Це конфлікт не між «Динамо» та «Шахтарем», не між «Динамо» та ФФУ, не між «Динамо» та вболівальниками. Я б назвав те, що відбувається, нонсенсом. Я нікому не дзвонив і до ФФУ. Я не розумію, як таке може відбуватися. Повірте, якщо б я відчував, що вболівальникам загрожує якась небезпека, що в цьому питанні присутня якась нервозність, я би першим казав, що потрібно провести матч із обмеженою кількістю вболівальників, скажімо, не пускати агресивно налаштованих людей. У Полтаві, Києві, Львові, Сумах та багатьох інших містах матч пройшов би в дуже хорошій, дружній обстановці. Я в цьому впевнений. Вболівальники набагато більш свідомі, аніж більшість наших політиків.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 15:24 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
Підготовка до фіналу Кубка України на стадіоні «Динамо»

За два дні до фінального матчу Кубка України між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк) футболісти «Динамо» провели відкрите для вболівальників та преси тренування.

За ініціативи Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) пройшло воно в рідних стінах, на клубній арені імені Валерія Лобановського.

Гравці «біло-синіх» почали приїжджати на стадіон за годину до виходу на поле. Чимало з них побували на вулиці Грушевського вранці, поклавши квіти до пам'ятника Валерію Лобановському. Вболівальники, переважно хлопчаки шкільного віку, випереджаючи один одного, просили автографи, але ввічливо були зупинені охороною стадіону. Перед тренуванням футболістам потрібна гранична зібраність та концентрація. А вже після нього чого ваша душа забажає – й автографи, й спільні фотографії, й інтерв'ю...

Подивитися за одним із останніх тренувань динамівців напередодні фінального матчу прийшло близько чотирьох тисяч глядачів. Ведучий заходу Олександр Липенко ставив уболівальникам різноманітні питання з історії «Динамо», роздаючи за правильні відповіді заохочувальні призи. Першим на поле з роздягальні вийшов капітан Олександр Шовковський.



Слідом за ним потягнулися інші гравці. Одними з останніх з'явилося, щось жваво обговорюючи, тріо африканців – Дьємерсі Мбокані, Лукман Аруна та Браун Ідейє.



Відвідав тренування президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс.

Зайве говорити, наскільки важливим буде для «Динамо» фінальний матч проти «Шахтаря». Востаннє національним Кубком команда володіла в далекому 2007 році, в тій команді тон задавав нинішній наставник Сергій Ребров.



Провівши невдалий сезон, перемогою в четвер кияни хоч якось зможуть реабілітуватися в очах уболівальників. Надихають гравців і нещодавні слова Ігоря Суркіса, що в разі перемоги кандидатура Сергія Реброва на посаду головного тренера буде однією з пріоритетних.

У тренуванні, що проходило під пильною увагою вболівальників та десятків телекамер, не взяли участі Євген Хачеріді та Олег Гусєв. Захисник продовжує відновлюватися після операції, його повернення намічено на середину літа. А ось у Гусєва залишаються шанси зіграти проти «Шахтаря», футболіст займається за індивідуальною програмою й у середу стане остаточно відомо, чи зможе Ребров розраховувати на плече допомоги ветерана команди.



Саме тренування минуло під акомпанемент національних музичних композицій, присвячених кожному з легіонерів. Хороша атмосфера, тепла сонячна погода надавали футболістам додаткових сил.



Команда перед фінальним матчем не стала «закриватися» на базі від уболівальників, зустрівшись із ними та зарядившись додатковими емоціями й силами. Тим паче, враховуючи, що останній матч пройшов за порожніх трибун, та й наступний, скоріше за все, теж.



Після завершення тренування близько півгодини футболісти роздавали автографи, вислуховуючи від уболівальників цілком справедливі зауваження з приводу останніх невдач, отримували напуття на фінальний матч. Нехай на трибунах полтавського стадіону «Ворскла» й не буде біло-синьої групи підтримки (хоча до останього будемо вірити в те, що цей бар'єр буде знято), динамівці знають, що біля екранів телевізорів, стиснувши кулаки, вболівати за них будуть мільйони вірних шанувальників. А не виправдати їхніх надій команда ніяк не має права.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Футбольні новини Динамо Київ
ПовідомленняДодано: 19 травня 2014, 15:26 
Офлайн
Администратор

З нами з: 10 травня 2014, 17:34
Повідомлення: 499
На матч із «Шахтарем» у спецпотязі, організованому «Динамо»

До уваги вболівальників та представників ЗМІ!

Як відомо, фінальний матч Кубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», який відбудеться в Полтаві, пройде за присутності глядачів на трибунах.

Усі бажаючі придбати квитки до гостьового сектору «Динамо» на стадіоні «Ворскла» ім. Бутовського зможуть це зробити у спеціальній касі стадіону. Вона почне працювати в день матчу орієнтовно з 13.00. Вартість квитка 30 грн.

Представники ЗМІ, які бажають скористатися спецпотягом, який організовує ФК «Динамо» Київ за маршрутом Київ – Полтава – Київ, для висвітлення матчу, мають звернутися до заступника прес-аташе клубу Богдана Булиги (0660679335).

Нагадаємо, що матч «Динамо» – «Шахтар» відбудеться в четвер, 15 травня. Початок о 20.00.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB